اعمال جراحی در تغییر جنسیت مرد به زن

ترانس مرد به زن: اعمال جراحی مورد نیاز ترانس مرد به زن: اعمال جراحی مورد نیاز
ترانس سکسئوالیسم (Transsexualism) یا ترانس جندر (Transgender) عبارت از تغییر جنسیت به جنس مخالف می باشد. اکثر کشورهای اروپائی و آمریکائی معیارهائی برای این موضوع دارند که از استانداردهای بین المللی پیروری می کنند. علی رغم اینکه در کشور ما مجوز تغییر جنسیت صادر می شود ولی اینکه معیارها و استانداردهای تصویب شده وجود دارند یا نه بنده تا کنون مشاهده نکرده ام..
ادامه مطلب
اشتباهات بزرگ در اعمال جراحی ترانسهای مرد به زن اشتباهات بزرگ در اعمال جراحی ترانسهای مرد به زن
ترانس سکسئوالیسم (Transsexualism) یا ترانس جندر (Transgender) عبارت از تغییر جنسیت به جنس مخالف می باشد. این پدیده در کشور ما نیز قانونی است و پس از صدور مجوز توسط پزشکی قانونی می توان اقدام به جراحی این افراد کرد. البته جراحی آخرین مرحله است و ابتدا بیمار باید دو مرحله هورمون درمانی و زندگی در فالب جنس مخلف بمدت یک و نیم تا 2 سال را تجربه کند و بعد اقدام به جراحی نماید.
ادامه مطلب
چهره سازی زنانه صورت با جراحی در ترانسهای مرد به زن چهره سازی زنانه صورت با جراحی در ترانسهای مرد به زن
در مقالات قبلی یک مقدار اطلاعات در مورد تغییر جنسیت یا همان ترانس سکسوآلیسم Transsexualism)) ارائه شدند و توضیح داده شد که از نظر جراحی افراد ترانس ما مواجه با مشکلات بزرگ هستند. همچنین توضیح داده شد که در ترانس سکسوآلیسم مرد به زن یا برعکس یک عده اعمال جراحی لازم هستند، ولی تعداد بسیار زیادی از اعمال جراحی نیز وجود دارند که انجام آنها به انتخاب و به دلخواه خود فرد است.
ادامه مطلب
اعمال جراحی در تغییر جنسیت یا ترانس سکسوالیسم مرد به زن اعمال جراحی در تغییر جنسیت یا ترانس سکسوالیسم مرد به زن
ترانس سکسوالیسم(Transsexualism) یا تغییر جنسیت در مواردیکه فرد از جنس خود ناراضی است و دارای معیارهای علمی لازم برای تغییر جنسیت است انجام می شود. امر تغییر جنسیت بسیار پیجیده است و یک کار تیمی است. در کشور ما نیز اگر فردی مجوزهای قانونی لازم را داشته باشد این امر امکان پذیر است.
ادامه مطلب
اعمال جراحی ترانس سکسوالیسم (تغییر جنسیت) – مرد به زن اعمال جراحی ترانس سکسوالیسم (تغییر جنسیت) – مرد به زن
ترانس سکسوالیسم یا همان تغییر جنسیت در منابع علمی به اسامی دیگر نیز ذکر می شود مثل Transgender و Sex reassignment. مجوز تغییر جنسیت در کشور ما صادر می شود ولی تمهیدات لازم فراهم نیست در ضمن بنده در صدور خود مجوز نیز سئوال دارم اینها را همکاران روانپزشک صادر می کنند ولی به عنوان یک جراح متخصص چون موارد زیادی را در کشور ملاحظه می کنم که نزد بنده مراجعه می کنند
ادامه مطلب
آژنزی یا فقدان واژن آژنزی یا فقدان واژن
آژنزی یا فقدان واژن یک حالتی که در آن یک نفر خانم بصورت مادرزادی دارای فقدان واژن می باشد. فقدان واژن ممکن است کامل باشد یعنی بیمار بصورت کامل دارای واژن نیست و یا اینکه ناقص باشد، یعنی فقط قسمتی از واژن تشکیل شده است. میزان شیوع این بیماری یک در 5000 است. اغلب این بیماری در دوران بلوغ شناخته می شود که بیمار متوجه می شود که مثل بقیه دوستان خود پریود نمی شود.
ادامه مطلب
ایجاد واژن در خانمهای فاقد واژن ایجاد واژن در خانمهای فاقد واژن
واژن عضو اصلی برقراری رابطه جنسی در خانمها است و اصولا خانم بدون واژن معنی ندارد گو اینکه خانمها برای رسیدن به ارگاسم یا همان ارضاء جنسی نیاز چندانی به واژن ندارند. فقدان واژن تاثیرات روحی و روانی عمیقی در خانمها دارد، درست است که خانمها برای رسیدن به ارضاء جنسی نیازی چندان به واژن ندارند ولی منبع اصلی ارضاء جنسی در مردان واژن همسر می باشد.
ادامه مطلب

طراحی و برنامه نویسی توسط دپارتمان انفورماتیک شرکت بین المللی رکسان
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر صفری نژاد است و استفاده از مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد ©